از مزرعه تا بسته‌بندی

از مزرعه تا بسته‌بندی

با صنایع غذایی گل‌پونه

صنایع غذایی گل‌پونه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در حوزه تولید سبزیجات فرآوری شده غیرتراریخته در حوزه سبزیجات تازه، منجمد و خشک شروع و بخش‌های غذای نیمه آماده و صیفی‌جات را در این سال‌ها توسعه داده است.

زندگی سالم از نگاه گل‌پونه

زندگی سالم از نگاه گل‌پونه

گل‌پونه یک تفکر که از شناخت عمیق سبک زندگی مردم شیراز بدست آمده است. تفکری که مبتنی بر احترام و اهمیت به تجربه مشتری و کیفیت زندگی برمی‌گردد. سال ۱۳۸۸ صنایع‌غذایی گل‌پونه اولین مجموعه‌ای بود که سبزیجات فرآوری شده را به صورت غیرتراریخته در شیراز تولید کرد. این اتفاق ابتدای یک شروع بزرگ بود، گل‌پونه فقط و فقط به کیفیت تجربه مشتری فکر می‌کرد، پس باید تمامی نگرانی‌های مشتریان را مرتفع می‌کرد. این دغدغه به ظاهر ساده اما با پیچیدگی بسیار حل می‌شد؛ گل‌پونه برای اولین‌بار در ایران سبزیجات را از «کِشت به تولید» با بالاترین استانداردهای بهداشتی مورد تایید بهداشت و بانوان خانه‌دار تولید کرد. گل‌پونه امروز با بیش از ۸۰نوع محصول درجه‌یک علاوه بر مواد اولیه آشپزخانه ایرانی، در تولید غذاهای نیمه‌آماده به طعم‌هایی متفاوت دست یافته است.

خط مشی کیفی و امنیت مواد غذایی شرکت گل پونه

خط مشی کیفی و امنیت مواد غذایی شرکت گل پونه

فرآورده های آماده طبخ گل پونه شیراز به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه تولید و بسته بندی انواع سبزیجات و غذاهای آماده و نیمه آماده و با بهره گیری از توانمندی بیش از ۱۵۰ نفر از کارکنان شرکت در جهت بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی و رعایت الزامات قانونی و استاندارد های ملی و بین المللی، نیاز مندی های مشتریان و سایر جنبه های کیفی و بهداشتی محصولات تولیدی، کاهش ضایعات و خطرات ناشی از محصولات نا منطبق، در جهت جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود تلاش می نماید. لذا بر آنیم تا با استمرار و تلاش خستگی ناپذیر سیستم مدیریت کیفیت و ایمنی مواد غذایی، خود را با الگو قرار دادن استاندارد های ISO 9001:9008 و HACCP برآنیم تا به این اهداف نزدیک شویم:
  • افزایش رضایت مشتری
  • تنوع در محصول
  • جذب نیروی انسانی کارآمد
  • ورود کالا ایرانی به بازار های بین المللی
آزمایشگاه‌ها

آزمایشگاه‌ها

شرکت گل پونه در جهت بهبود سیستم کشت و تولید سبزیجات، صیفی جات و غذاهای آماده و نیمه آماده و با توجه به اهمیت بهداشت و سلامت مواد غذایی اقدام به تاسیس بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه مواد غذایی و با بهترین تجهیزات آزمایشگاهی روز دنیا در جنوب کشور نموده است، این واحد هم اکنون با در اختیار داشتن نیروهای توانمند و متخصص آزمایشگاهی، بصورت روزانه اقدام به نمونه برداری از مواد اولیه خام مصرفی و همچنین نمونه برداری و آزمون محصولات تولیدی، مطابق کلیه ضوابط فنی و بهداشتی مصوب سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و سازمان غذا و دارو می نماید.
افتخارات گل‌پونه

افتخارات گل‌پونه

  • اخذ گواهینامه های ایزو 9001 و 9008
  • اخذ گواهینامه حلال مواد غذایی اسلامی
  • دریافت لوح تقدیر حقوق مصرف کنندگان 1390